Këto janë rezultatet e para në Serbi (Foto)

Pas përfundimit të vendvotimeve në Serbi, B92 sjell edhe rezultatet e para të votave të cilat kanë filluar të numërohen.

Në bazë të këtij rezultati, Alesandar Vuciq është ai që prin momentalisht me 86.5 përiqind të votave duke lënë pas Sasha Jankovic, Vuk Jeremiq, Luka Makimoviq dhe Miroslav Paroviq të cilët kanë nga 2.7 përqind të votave./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme