Liverpooli ‘hap thesin’ pritet të ofrojë 50 milionë euro për Nico Williams

Liverpooli po përgatit 50 milionë euro për Nico Williams.

Gjiganti anglez kërkon shërbimet e yllit të Athletic Bilbao, Nico Williams.

Liverpool ka treguar interes për nënshkrimin e Nico William.

Sipas raportimit të prestigjiozes, ‘AS’ ‘Reds’ janë të gatshëm të paguajnë për shërbimet e Nicos, transmeton lajmi.net.

Aston Villa po ndjek gjithashtu lojtarin që ka kontratë me klubin e La Ligës deri në vitin 2024 dhe ka një klauzolë lirimi prej 50 milionë euro.

Mbetet të shihet nëse do bien dakord klubet për lojtarin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme