Në iPhone ekziston aplikacion që rregullon gjumin tuaj

E martë, 08 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Pagjumësia është një problem serioz i shëndetit publik dhe mënyrat për trajtimin e këtij çrregullimi, janë jo të lehte

Apple kohët e fundit ka paraqitur një funksion të ri të iOS që është projektuar për të ndihmuar, por është e mundur që e keni humbur këtë risi.

App default Clock në iOS përmban një të veçantë që është “Bedtime”, i cili ju ndihmon të fitoni zakone të mira të gjumit.

Hapni orën e aplikacionit dhe shkoni tek “Bedtime”. Aplikacioni do të ju pyes, kur ju dëshironi të zgjoheni dhe sa kohë dëshironi të kaloni në gjumë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme