Përfshihet nga zjarri një zyrë në repartin e Radiologjisë

Është përfshirë nga zjarri dje një zyrë në repartin e Radiologjisë në QKUK.

Dje rreth orës 10 të mëngjesit është përfshirë nga zjarri një zyrë e reparit të Radiologjisë në QKUK, si pasojë e një problem me energji elektrike, raporton parrotlla.

Të dhënat në raportin policor njoftojnë se njësitet policore dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Ndërkaq, dyshohet se shkaktar i zjarrit ka qenë energjia elektrike. Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme