Përleshje në ndërtesën e komunës së Suharekës

Një përleshje fizike ka ndodhur brenda ndërtesës së komunës së Suharekës.

Sipas burimeve të KTV-së, persona nga dy kompani turistike që duan të dërgojnë nxënësit në ekskursion janë përplasur brenda objektit.

Ata janë arrestuar dhe po mbahen në stacionin e policisë në Suharekë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme