Plagoset një 15-vjeçar në Prishtinë

Një 15 vjeçar është plagosur nga të shtënat me armë zjarri në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, njofton Policia e Kosovës.

“Ju njoftojmë se me datë 29.07.2016 rreth orës 23;00 nga njësite patrulluese është raportuar se ne Sheshin ,,Zahir Pajaziti’’ ka pasur te shtëna me armë. Ne vendin e ngjarjes janë gjetur edhe disa gëzhoja. Lidhur me ketë rast kemi marr një informate qe një person i mitur rreth 15 vjeç është i plagosur ne këmben e majte dhe i njëjti është dërguar ne QKUK”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Policia është ne vendin e ngjarjes dhe për momentin situata është nën kontroll.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme