Policia e Kosovës arrestoi 30 persona

Policia e Kosovës gjatë ditës së hënë ka arrestuar 30 persona në gjithë territorin e vendit për vepra dhe incidente të ndryshme

Për të gjitha arrestimet është njoftuar prokurori i shtetit me urdhrin e të cilit 12 prej tyre janë dërguar në mbajtje derisa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme