Policia gjermane shokohet nga autobusi shqiptar (Foto)

Policia e rajonit të Këlnit në Gjermani mbeti e habitur kur inspektoi një autobus që vinte nga Shqipëria dhe udhëtonte drejt Holandës.

 E policia e hoqi autobusin nga qarkullimi.

Sistemi i frenimit i autobusit ishte në pikë të hallit, aq sa ishte vendosur një çelës për ta forcuar.

Lista e mangësive të autobusit shkon në tre faqe.

Shoferi u autobusit u detyrua të paguajë një depozitë sigurie prej 1350 eurosh.

Grupi prej 50 personash, që po udhëtonte për një tur në Holandë, e vazhdoi udhëtimin me një mjet tjetër.

f111-5 f222-2f222-2-780x439

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme