Samsung teston prototipin e telefonit me dy ekrane (FOTO)

Raportimet më të reja, të cilat i sjell ET News nga Koreja Jugore, thuhet se do të kemi një model me dy ekrane, të cilin do të na e sjellë kompania e njohur Samsung.

Sipas këtyre pohimeve, kompania jugkoreane është duke testuar prototipin e telefonit me dy ekrane.

Tashmë një kohë të gjatë spekulohet se një telefon i tillë mund të jetë modeli preliminar i telefonit të mençur të quajtur Galaxy X, transmeton KosovaPress.

Thuhet se telefoni do të jetë i palosshëm nën këndin prej 180 shkallësh dhe do të ketë ekran OLED.

sms_15.jpg

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme