Therje me thika në shkollën “Adem Gllavica” në Lipjan

E mërkurë, 26 Tetor 2016 –  Sakte.net

Dy persona janë therrur me thikë sot në shkollën e mesme “Adem Gllavica” në Lipjan.

Dy të dyshuar janë therr me thikë njëri tjetrin, ndërsa ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:00.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti tha për LipjaniNews se Policia Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka hetuar rastin.

Bëhet e ditur se  të dytë të lënduarit kanë marrë tretman mjekësor, transmeton LipjaniNews.com

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme