Bleron ka marrë mësim nga dy martesat e mëparshme, të dashurën e re e ‘mbyll me dry’!

Blero është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun.

Ai është shumë i përfolur edhe për jetën e tij personale, përcjell ORAinfo.

Blero kohë me parë konfirmoi se është ndarë edhe nga gruaja e dytë, Afrona Dika.

E tani ka kohë që Blero ka nisur një lidhje të re. ai se fundmi është duke qëndruar me të dashurën e re në qytetin e Venecias në Itali, i cili njihet si ‘qyteti i dashurisë’.

Duket se Blero kësaj radhe po tregohet edhe me i kujdesshëm me të dashurën e re.

Ai ka publikuar një video ku shfaqet e dashura e tij duke e lidhur dashurinë e tyre me ‘dry’ gjatë vizitës në Venecia.

Ksisojë ata po tregojnë se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe dashuria e tyre do të jetë e përhershme. /ORAinfo/

VIDEO:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme