E paska mbajtë fshehtë dietën, “Orhani” tregon rezultatin, s’do ta besoni sa është dobësuar

“Orhani” tregon rezultatin, s’do ta besoni sa është dobësuar.

Aktori Fatmir Spahiu sapo ka postuar një fotografi të re në rrjete sociale.

Dhe, imazhi që servohet në këtë foto, është thjesht befasues.

Aktori duket i tjetërsuar për shkak të rënjës së madhe në peshë.

Siç kuptojmë, Fatmir Spahiu deri më tani ka humbur rreth 70 kilogram.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme