Dorasi është nga Shqipëria

29 Gusht 2016 • Sakte.net  15:54 

Jozyrtarisht merret vesh se dorasi është nga Shqipëria. Policia ka dyshimet e veta rreth se bëhet fjalë për një person i cili ka të kaluar kriminale me inicialet L.I.

Policia nuk ka ndonjë informacion të detajuar se për cka ka ardhur deri konflikti nga ku ka mbetur i vrarë Eron Agaj, 21 vjeç.

Burime të gazetës “Zëri” mësojnë se policia tashmë e identifikuar dorasin dhe së shpejti pritet arrestimi i tij./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme