Ja çka thotë Veliaj për bashkimin kombëtar

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është dukë qëndruar në Prishtinë. Ai gjatë ditës është takuar edhe me homologun e tij, Shpend Ahmetin.

Veliaj në konferencën për media ka folur edhe për Bashkimin Kombëtar, njofton Klan Kosova.

“Bashkimi është një jetë më e mirë e qytetarëve, lëvizja e lirë, mundësia për një jetë më mirë”.

“Së shpejt i do të kemi një takim me të gjitha komunat shqiptare ato Kosovës, Maqedonisë dhe Shqipërisë”.

Veliaj gjatë ditës së nesërme do ta vizitojë shkollën Model.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme