Archive

Derdhet kupa që mbushi arroganca e Ramës

3 vjet më parë

Artur Zheji Shqiptarët i dhanë besim dhe pushtet, ndoshta si askujt tjetri në këtë vend, ku pasioni për eksperimentet njerëzore nuk njeh kufinj. E bënë,

Nis meçi mes Joshua dhe Parker, këtu mund ta ndiqni LIVE

3 vjet më parë

Ka nisur meçi i boksit mes Anthony Joshuas dhe Josep Parker. Meçi mes Anthony Joshua dhe Joseph Parker është duke u zhvilluar në “Principality Stadium”

Juventusi i fortë për Milanin, fiton derbin e javës dhe shmanget në renditjen tabelore

3 vjet më parë

Juventusi ka fituar ndaj Milanit me rezultat 3-1 në derbin e javës së 30-të në Serie A duke thelluar epërsinë ndaj Napolit në vendin e

Ibrahimovic debuton me dy gola të bukura, La Galaxy fiton me meritë të tij duke u rikthyer nga 0-3 në 4-3

3 vjet më parë

Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic ka bërë një debutim ëndrrash tek skuadra e tij e re, LA Galaxy. Ibrahimovic e përfundoi transferimin e tij tek skuadra

Dodë Gjergji: Këta që kanë pre mikun në besë, të gatshëm ta dorëzojnë edhe kryeministrin

3 vjet më parë

Ipeshkvi i Kosovës, Imzot Dodë Gjergji i ka goditur zyrtarët e vendit që i kanë dorëzuar në Turqi gjashtë shtetasit turq, duke pohuar se “këta

Shaqiri drejt largimit nga Stoke pas deklaratës që dha për bashkëlojtarët

3 vjet më parë

Për Xherdan Shaqirin ky mund të jetë sezoni i tij i fundit që veshë fanellën e Stoke Cityt. Mesfushori me prejardhje nga Gjilani ka shpërthyer

Limaj: Hashim Thaçi nuk ka shokë

3 vjet më parë

Fatmir Limaj, dikur mik dhe bashkëpunëtor i ngushtë me Hashim Thaçin, tash pothuajse nuk flasin fare. Limaj mysafir në emisionin Oxygen të Besim Dinës, që

Mediat greke: Athina tërhiqet nga emri i papërkthyeshëm

3 vjet më parë

Ndonëse pas raundit të negociatave në Vjenë, as ndërmjetësi i OKB-së, Nimic e as dy kryediplomatët, Dimitrov e Kocias nuk treguan se cilat ishin rezultatet

Hysaj: E vështirë të fitojmë të gjitha ndeshjet

3 vjet më parë

Mbrojtësi shqiptar i Napolit, Elseid Hysaj thotë se ekipi i tij duhet të provojë t’i fitojë të gjitha ndeshjet, megjithatë është i vetëdijshëm se një

Qeveria deklarohet për kërcënimin e Erdoganit ndaj Haradinajt

3 vjet më parë

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe kryetari Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj është treguar i ashpër ndaj kërcënimeve të presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdogan. Nga Prizreni, Limaj

1 2 3 320