Archive

Menduh Thaçi e nisi fushatën në Xhami!

5 vjet më parë

Lideri i PDSH-së, Menduh Thaçi e ka nisur fushatën e tij edhe nëpër xhamia të Maqedonisë. Në një foto të fundit që është publikuar në

BESA në takim me Zhbogarin: Në Maqedoni duhet të krijohet edhe Gjykata Speciale

5 vjet më parë

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, së bashku me Sekretarin e përgjithshëm, Afrim Gashi, dhe anëtarin e Kryesisë Qendrore, Kastriot Rexhepi, kanë realizuar një takim

Tentim dhunimi dhe telashet tjera në Burgun e Dubravës (Video)

5 vjet më parë

Në burgun e Dubravës gjatë vitit 2016 janë pranuar 870 të burgosur të rinj. Por, aty nuk bëhet kurrfarë seleksionimi! Kështu në të njëjtën qeli,

Hedh iPhone 7 nga ndërtesa më e lartë në botë dhe ja çka ndodh (Video)

5 vjet më parë

Sakte.net /e Premte 30 Shtator 2016 – 17:27 Një vlogger ukrainas ka hedhur iPhone 7 nga ndërtesa më e lartë në botë për të provuar

A mund ta vëreni gabimin tek kjo shtëpi? (Foto)

5 vjet më parë

Interneti është mbushur me fotografi të ndryshme dhe storje. Por, disa fotografi të shpërndara nga përdorues të internetit shpesh kanë diçka të fshehur prapa. Një

Hoxhaj:Edhe tri njohje të reja deri në fund të vitit

5 vjet më parë

Sakte.net /e Premte 30 Shtator 2016 – 17:14 Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj në një konferencë për shtyp pas kthimit nga

Enca kapet ‘mat’ në një moment romantik me Noizyn(Foto)

5 vjet më parë

Sakte.net /e Premte 30 Shtator 2016 – 16:50 Dyshja Noizy dhe Enca së fundmi janë kapur ‘mat’ në një moment romatik, hap ky i marrë

Për pensionet e veteranëve Mustafa foli me shefin e FMN –së në Kosovë

5 vjet më parë

Sakte.net /e Premte 30 Shtator 2016 – 15:59 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim shefin e Misionit të Fondit Monetar Ndërkombëtar

MAFIA NAPOLITANE KA VJEDHUR PIKTURAT E FAMSHME TË VAN GOGH

5 vjet më parë

Sakte.net /e Premte 30 Shtator 2016 – 15:44 Policia Italiane ka rikuperuar dy piktura të Van Gogh të vjedhura nga një muze në Amsterdam më

AMBASADORJA E KOSOVËS NË BALLINËN E REVISTËS AMERIKANE

5 vjet më parë

Sakte.net /e Premte 30 Shtator 2016 – 15:52 Vlora Çitaku Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka zënë ballinën e revistës amerikane

1 2 3 126